جاوی دیزاین
شروع یک اتفاق خوب در دنیای اینترنت
با ما تماس بگیرید

۹۸۹۳۳۸۵۸۲۷۹۱+

این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این قسمت نباید خالی باشد
پر طرفدار ترین وبسایت ها

وبسایت های شخصی، برای انتشار محتواهای شخص شما در دنیای اینترنت است. این وبسایت ها می توانند به عنوان وبلاگ شخصی شما مورد استفاده قرار گیرند. می توانند مکانی برای نمایش رزومه شما باشند. همچنین شما در این وبسایت می توانید نمونه کار های خود را برای مشاهده دیگران قرار دهید.

وبسایت های شخصی بیشتر کاربردی در راستای معرفی اشخاص و به اشتراک گذاری محتواهای مربوط به آن ها به کار می برد. اما می توانید در وبسایت شخصی خود به فعالیت هایی نظیر آموزش و حتی فروش برخی محصولات، پکیج ها و … نیز بپردازید

آنچه به آن مفتخریم
چرا جاوی دیزاین؟

جاوی دیزاین نه از اولین ها است و نه از بهترین ها. جاوی دیزاین در تلاش است که مناسب ترین وبسایت برای شما باشد.
ما در این مجموعه تنها به دنبال طراحی وبسایت نیستیم، هدف ما کمک به حضور حرفه ای به شما در دنیای وب است. افتخار می کنیم که در سال های گذشته توانسته ایم آنچه را که مخاطب به آن نیاز دارد، کشف کنیم، به تصویر بکشیم و در نهایت وبسایت های شایسته ای برای کارفرمایان خود هدیه کنیم.

در جاوی دیزاین، صحبت از فیچر های طولانی و لیست های هزینه های بلند و بالا نیست، ما هر آنچه را که شما به آن نیاز داشته باشید، به شما می دهیم و این وظیفه ی ما می باشد

تعرفه ها
شخصی
۳میلیون تومان
  • شروع از دو میلیون و پانصد هزار تومان
فروشگاهی
۷.۵میلیون تومان
  • شروع از ۵ میلیون و پانصد هزار تومان
رزرواسیون
۷میلیون تومان
  • شروع از ۵ میلیون تومان

هر وبسایت با توجه به امکانات و توانمندی های خود، هزینه ی متفاوتی دارد. تعرفه های درج شده در بالا صرفا برای مشخص بودن متوسط قیمت بوده است. برای برآورد دقیق هزینه های خود با ما تماس بگیرید.

فهرست